Help-PhotoShop
Bun Venit pe forumul Help-Photoshop.O comunitate desvoltata de photo-shop.Cere propiile tale imagine gratuit si bucurate araturi de comunitatea noastra.Va puteti alatura noua dand click pe butonul Inregistrare Sau daca te-ai alaturat Deja dai click pe butonul Login

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Help-PhotoShop
Bun Venit pe forumul Help-Photoshop.O comunitate desvoltata de photo-shop.Cere propiile tale imagine gratuit si bucurate araturi de comunitatea noastra.Va puteti alatura noua dand click pe butonul Inregistrare Sau daca te-ai alaturat Deja dai click pe butonul Login
Help-PhotoShop
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

Ultimele subiecte
» Cerere Semnatura IStyle
Reguli Provocare EmptyMier Aug 03, 2011 8:26 pm Scris de IStyle

» Poze Masini
Reguli Provocare EmptyDum Iul 24, 2011 12:51 am Scris de BODO

» Ce masina doriti sa aveti?
Reguli Provocare EmptyDum Iul 24, 2011 12:49 am Scris de BODO

» Ce bautura beti?
Reguli Provocare EmptyDum Iul 24, 2011 12:45 am Scris de BODO

» Cat De Mult Va Place Forumul!?
Reguli Provocare EmptySam Iul 23, 2011 8:21 am Scris de BODO

» Off Topic !
Reguli Provocare EmptySam Iul 23, 2011 8:14 am Scris de BODO

» Event OX ca pe Metin2
Reguli Provocare EmptySam Iul 23, 2011 8:13 am Scris de BODO

» Ce iti place la userul de deasupra ta ?
Reguli Provocare EmptySam Iul 23, 2011 8:12 am Scris de BODO

» Tu intrebi,noi raspundem
Reguli Provocare EmptySam Iul 23, 2011 8:11 am Scris de BODO

Parteneri
Reguli Provocare 16jabk. Global-Design

Reguli Provocare

In jos

Reguli Provocare Empty Reguli Provocare

Mesaj  BODO Vin Iul 22, 2011 3:00 am

    1. Un duel nu e obligatoriu. Dacă nu doriți să acceptați, nu o faceți.




    2. Cel care este provocat are obligația să confirme în topic dacă acceptă provocarea sau nu. Dacă nu a răspuns, se consideră ca și cum nu a văzut provocarea. O provocare mai veche de 2 luni la care nu s-a răspuns va fi anulată de către un moderator.




    2. Numele unui topic de duel trebuie să fie de forma: NUME1 vs. NUME2 (ar fi de preferință ca primul nickname să fie al dvs.). Un duel poate fi și pe echipe; în acest caz se vor scrie în titlu numele echipelor și se va preciza în postare membri echipei.




    3. Puteți realiza un duel prin intermediul orice: semnături, avatare, wallpapere, video, flash, webdesign, ș.a.




    4. Când realizați un duel, va trebui să setați un timp limită pentru postarea lucrării.
    Dacă cel provocat nu pune lucrarea la timp, va pierde.
    Nu exagerați cu setarea timpului limită pentru postarea lucrărilor. Dacă profitați și nu îi dați celuilalt destul timp ca să posteze, primiți Warn.
    După expirarea timpului limită, se vor acorda două săptămâni pentru votare (utilizatorii postează - cei cu cel puțin 25 de mesaje pe forum) și un moderator va declara câștigătorul și va închide topicul. Dacă vine în întârziere, nu va lua în considerare votările efectuate după data scadentă.
    Nu exagerați cu setarea timpului limită pentru postarea lucrărilor.
    Dacă profitați și nu îi dați celuilalt destul timp ca să posteze, primiți Warn.
    Dacă niciunul nu postează lucrarea la timp, atunci se va duce topicul la gunoi.





    5. Dacă vor apărea conflicte pe aici, utilizatorii pot primi de la warn până la ban.




    6. Provocatorul va specifica detaliile lucrării: dimensiuni/rezoluție, cromatică, ș.a.




    7. Nu e obligatoriu să postați lucrarea de prima dată, dar trebuie să vă încadrați în limita de timp pe care o specificați din start.
BODO
BODO
Administrator
Administrator

masculin Mesaje : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 02/11/1989
Data de inscriere : 07/07/2011
Varsta : 34
Localizare : Bucharest
Joburi/Distractii : PhotoShop
Stare de spirit : Buna

https://help-photoshop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum